Gevezesessizlik
oooo Kimler Gelmiş Efendim. Siz Gelmeseydiniz Biz Gelecektik!! gülümse

Gevezesessizlik

Yaşama Dair Her Şey Birlikte Hep Beraber

AnasayfaPortalliSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Sizce dogrumu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Slowcu
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Erkek
Ülke : Türkiye
Burcu : Başak
Hangi Takımlısınız : Fenerbahçe

MesajKonu: Sizce dogrumu   12th Kasım 2007, 13:25

Çeşitli milletlerden bi jeolog ekip Sibirya’da araştırma yapıyomuş. Özel aletlerle yerin dibini delip çıkardıkları taş örnekleriyle yeryüzünün yapısını inceliyolarmış. Bunlar bi gün dele dele 14 kilometre 400 metreye kadar inmişler. Yalnız bu derinliğe ulaşıldığında bi tuhaflık olduğu farkedilmiş. Delici aletin ucu sanki bir boşluğa denk gelmişçesine boşa dönüyomuş.
Sebebini pek anlayamamışlar ama bazıları, “dünyanın merkezindeki boşluğa ulaşıldığını” iddia etmiş. Dipteki ısı ölçülmüş ner’deyse 2000 derece! Bunların yanında çok hassas mikrofonlar varmış. Deliğin içine sarkıtıp ortamın sesini kaydetmek istemişler. Magma mı akıyo, yoksa boşluk mu anlayalım diye heralde. Yerin altından kaydedilen sesleri dinlerken jeologlar küçük dillerini yutacakmış. Artık her birinin dini neyse, “Aziz Allahhh, Oh Jesus, Buda sen bizi koru” gibi mırıldanmalar yükselmiş. Çünkü kasetten milyonlarca insandan çıkan iniltiye, bağırtıya benzer sesler geliyormuş. Ama nasıl? Duysan için parçalanır. Canhıraş çığlıklar, işkenceye uğrayan insanlardan çıkan bağırışlar. Anlaşılmış ki, meğer bilim adamları rastlantı sonucu cehennemi keşfetmiş! Heepsi o an araştırmayı bitirip tam gaz ülkesine dönmüş ve kendini dine vermiş. Çoğu kimseye anlatmamış olan biteni. Anlatanlara da kimse inanmamış zaten.

Kullanıcı profilini gör http://www.gevezesessizlik.com
~özlem~
Özel Üye
Özel Üye

Kadın
Ülke : Türkiye
Burcu : Boğa
Hangi Takımlısınız : tabi ki GALATASARAYYYYY... başka takım mı war yaaa

MesajKonu: Geri: Sizce dogrumu   3rd Aralık 2007, 16:00

ya bunu bende duydum hatta sesleri falan da wermişler dinledim ama öle bagırış çıgrış yok garip bi ses ''Magma mı akıyo'' diyolar ya bence öle gene de bilemicem tabe saol murat paylaştıgın için

Sürükleniyorum ve kİmseyi suçLamıyorum.hani derler ya kaderini değiştirmek insanın kendi elinde ama öyle değil işte yaşayıp göreceksin Bir acı yadA mutluluk bir Şeyler sen istemesende seni göTürüyor.ben öyle uğrAştım ki böyle olmasın herşey yolunda gitsiN diye ama olmadı yapamadım....
Kullanıcı profilini gör

Sizce dogrumu
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sizce Pelin Karahanın KüçükLük Aşkı Kim???