Gevezesessizlik
oooo Kimler Gelmiş Efendim. Siz Gelmeseydiniz Biz Gelecektik!! gülümse
Gevezesessizlik

Yaşama Dair Her Şey Birlikte Hep Beraber

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yap  

Paylaş | 

heey dost

YazarMesaj
melike
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kadın
Ülke : Türkiye
Burcu : oğlak
Hangi Takımlısınız : Galatasaray

MesajKonu: heey dost   6th Mart 2009, 01:31

bazan cook sevdiklerinizle karsı karsıya gelirsiniz.cok seveni yoktur sizin cevrenizde onu,herkes cok kisi ona tepkilidir ama siz onu seversiniz, onun icin kocanızla kavga edersiniz.
okadar cok sey paylasırsınızki karsılıklı balkonda kahve keyfleriniz vardır.

o cok sever hem kendi kahvesini yudumlarken hemde arada sizin kahvenizden birer yudum alır.
sizki cocuklarınızın bile bardagandan icmezken onun kara gözlerindeki seytani gülümsemeyle, beklenmedik hamlelerde kahvenizi yudumladıgında aldıgı keyfi seversiniz.
önce size dondurma ısmarlar sonra sizin dondurmanızı kacırıp, alır elinizden.manyaksın kızım sen dersin o gülüyordur, sende onun bu deli dolu haline.
balkonuna yatak atıp onunla uyursun, sabaha kadar konusursuınuz.en mahrem seylerinizi bile sevgilisine armagan ister özel bisey, cok özel ondan uzakta sevdicegine onu 3 gün cekersiniz.
siz koaförde herkes kasılırken sıradan seylere bile kahkahalarla gülebilirsiniz.
duygusalasır, gidisi koyar yolcu edersiniz gurbete.kahvaltılarınız vardır.o seviyor diye onca sıkıntıda ona lahana sararsınız.yolda tanımadıgı yaslı adamlarla oturup tavla oynar izlersiniz cook gururludur.herkesi yeniyordur mutludur.
gecenin bi vakti deniz kenarında aglarsınız veraber ask sarkıları söylenir.
gözleri yaslıyken arada gelir bi espiri yanaklarınızda yaş kahkahalarınız vardır.
trafikte müzigi son ses acar.abudik gubidik anlamakta zorlandınız parcalar dinlersiniz beraber.cok keyf alısınız izlersiniz.yan araba yol vermeyince el hareketi cekisini.
gün gelir küsersiniz ,ne yaptıgını bilmesiniz ne yasadını ama ruyanızda öldügünü görür.aglıyarak uyanırsınız.bütün gün üzgün gezersiniz bir derdimi var diye.
bi tfl geliir.melike cabuk msn gel.gidersiniz gelinligini almıs giymis sizden binlerce kilometre uzaklarda ilk sen gör istedim der.mutlugu gözlerinde görürsünüz.gözlerini görmeye gidersiniz imkansızların icinde.
nikahına heyecanlanıp evet derken kekelemelerini duyarsınız.
hep espiridir,anneliginizi cok sever ve der.ben dogacam atacam basına kızıım ben gezeceem, hiiic anlamam benim usagımıda ben gezerken büyütceksin olur der gülersiniz.
sonra cıglık olur tlfda sesi ,melike hamileyim.cok mutlu olursunuz senden cok uzak olsada.
bir sey olur istemessin ama olmustur.sana agzına geleni söylüyordur.
oof eser seni niye dinliyorumki der cok üzgün tlf kapatırsınız.
bir mesaj geliir3 gün sonra.ara artık her calan tlf senmi diye acıyorum.
oturur aglarsın arıyımda ne söylicemki dersin.
bir kart gelir.seni cok seviyorum yazan.onu cok sevdigin icin aglarsın, bu üc kelime bu kadarmı koyarmıs dokunurmuş insana dersin.
her sey onla yaşanan hiç bişey şu cümleyi duymana ve söylemene engel degildir.
ne yasarsak yasıyalım benim için cok özelsin.bilirki oda öyledir zaman zaman cok acıtsada bu böyledir.seversin.hemde cok seversin.

Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kadın
Ülke : Ali Sami Yen
Burcu : Akrep

MesajKonu: Geri: heey dost   6th Mart 2009, 17:27

Ablam gerçekten süper bir paylasim içten yazilmis ellerinize ve yüreginize saglik!
dostlarimizi iyi secmeliyiz çünkü onlarla herseyi paylasiyoruz... dost yalan söylemeye basladigi an demektir ki arkadasliginiz bitmistir çünkü o seni artik bir enayi olarak görüyor yoksa dostlar niye birbirine yalan söylesin?! Artik hiç kimseye güvenmicen... Iyiki dostlar varmis bu dünyada eger onlar olmasaydi bir bakin haliniz nasil olacakti? Hayatta hersey aynimi gidecekti yoksa yinede eksik olan bir yaninizmi olacakti? gülümse
Kullanıcı profilini gör http://www.gevezesessizlik.forumr.net
melike
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kadın
Ülke : Türkiye
Burcu : oğlak

MesajKonu: Geri: heey dost   7th Mart 2009, 13:53

prensesim evet.ben bunu yazdıktan sonra o arkadasımada mail olarak attım.biliyormusun deliler gibi aglıyarak okuyordu ve melike seni cok seviyorum cok diyordu.
öyle dosluk güzel ama hayata hic bisey laylaylom degil.bizde defalarca kavlarımız cakısmalarımız oldu.ama asla birbirimize yalanımız olmadı.
yalan herseyin bitigi yerdir. sorun cözülür ama yalanlarla yitirilen güven telafi edilmez.
kıııız prensesiim.ablan senide cok seviyor biliyormusun.canımsın.

Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kadın
Ülke : Ali Sami Yen
Burcu : Akrep

MesajKonu: Geri: heey dost   8th Mart 2009, 11:36

Oyyy ablammmm süpersiniz gercekten!!!!! Yani arkadasinizada bunu belli etmek yani insani mutlu ediyor.. bazen boyle seyleri soylememiz lazim bilindigi halde! Ablaammm sizde biliyormuydunuz bende sizi cok seviyorummm!!! Öptüm
Kullanıcı profilini gör http://www.gevezesessizlik.forumr.net

heey dost
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Bir dost bir post yeter bana"... MetinK Siirleri