Gevezesessizlik
oooo Kimler Gelmiş Efendim. Siz Gelmeseydiniz Biz Gelecektik!! gülümse
Gevezesessizlik

Yaşama Dair Her Şey Birlikte Hep Beraber

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yap  

Paylaş | 

HAFTANIN GÜNLERİ

YazarMesaj
melike
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kadın
Ülke : Türkiye
Burcu : oğlak
Hangi Takımlısınız : Galatasaray

MesajKonu: HAFTANIN GÜNLERİ   8th Şubat 2009, 02:48

PAZARTESİ :
Çamaşır günü

Allahım, ne olur bütün bencilliğimi ve kibirliliğimi yıkamama yardım et ve ben hep sonsuz bir alçakgönüllülükle senin yolunda çalışayım.

SALI :
Ütü günü

Allahım, ne olur yıllardır üzerimde oluşan önyargı kırışıklıklarından kurtulayım ve böylece başkalarının güzelliklerini de görebileyim.

ÇARŞAMBA :
Tamir günü

Allahım, lütfen hatalı davranışlarımı tamir etmeme yardımcı ol ki ben başkaları için kötü örnek olmayayım.

PERŞEMBE :
Temizlik günü

Allahım, ne olur kalbimin gizli köşelerinde birikmiş olan bütün kusurlarımı silip temizlememe yardım et!

CUMA :
Mübarek gün

Allahım, işte gönül sarayımı senin için hazırladım. Lütfen onun tahtına kurul, bu günü ve hayatımın geriye kalan kısmını senin sevginle birlikte yaşa- yayım.

CUMARTESİ :
Alışveriş günü

Allahım bana akıllıca alışveriş etme gücü inayet et ki kendim ve sevgiye ihtiyacı olan herkes için ebedi mutluluk satın alabileyim.

PAZAR :
Yemek günü

Yüce Rabbim, ne olur bana yardım et ve ben kocaman bir çaydanlık kardeşlik sevgisi demleyerek yanında zerafet ekmeğiyle birlikte bol bol ikram edeyim.

Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kadın
Ülke : Ali Sami Yen
Burcu : Akrep
Hangi Takımlısınız : Galatasaray

MesajKonu: Geri: HAFTANIN GÜNLERİ   9th Şubat 2009, 16:58

Ablam tesekkür ederim paylasim için.. Eskiden böyle özel günler varmis.. O günde bütün seyleri bitirirlermis mesela Pazartesi günü camasir günüymüs.. Pazartesi günü bütün camasirlari yikayip serip ütüleyip düzlerlermis.. Gercek olup olmadigini bilmiyorum.. çünki o zaman yoktum ben (daha dogmamistim Cok Mutlu) ögretmenler söyledi bizde inaniyoruz gülümse
Kullanıcı profilini gör http://www.gevezesessizlik.forumr.net

HAFTANIN GÜNLERİ
1 sayfadaki 1 sayfası